0850 - 840 50 80
  • Köprübaşı Köyü Mevkii, Çayeli, Rize

Hakkımızda

Grand Şelale Hotel - Doğanın içerisinde bir cennet

Grand Şelale Hotel - Tanıtım Videosu

Grand Şelal Hotel, Rize’nin Çayeli ilçesine bağlı Köprübaşıköy sınırları içerisinde bulunan Ağaran Şelale’nin tam da yanındadır. Çayeli şehir merkezine sadece 12km uzaklıkta olan Hotelimiz, Ağaran Şelalesine tam cepheden ve bölgenin en güzerl yerinden görülmektedir.

Hotelimiz 2500m2 alan üzerinde kurulu olup, 300 kişilik açık ve 150 kişilik kapalı Restoran alanına sahiptir. Konaklama misafirlerimiz için özel olarak dizayn edilen A la carte restaurant ile konaklayan misafirlerimize daha da huzurlu bir ortam yaratmış olduk.

150 kişilik özel toplantı salonumuz ve çok amaçlı salonumuzla bölgedeki kongre turizminin uğrak yerlerinden olduk. Düğün, Kına, Nişan ve Balo gibi özel günler için binamız ve hotel ekibimiz ile sizlere hizmet etmekten onur duyuyoruz.

Konaklama kısmında ise Deluxe (Twin), Deluxe (French), Aile ve Superior oda seçeneklerimizle toplamda 26 oda ile size en elit ve kaliteli hizmeti vermek en büyük mutluluğumuz.

Tüm odalarımızın Şelale manzaralı olması en büyük farkımız.

Yoğun şehir hayatının yorgunluğu, etrafına beyaz köpükler saçarak akan Ağaran Şelalesinin eşsiz ve büyüleyici manzarası sayesinde üzerinden atabilirsiniz.